Váš partner na poli kvalitních výrobků, bezpečnosti práce a ochrany zdraví.

Rychlý kontakt: Kladno - 312 645 470 | Pardubice - 777 649 184

O nás

 

 

Telefonní spojení Kladno:
Z důvodu poruchy telefonním vedení je nutné volat na číslo 724 845 787. Děkujeme za pochopení.

 

 

Společnost A.P.&P. spol. s r. o. byla založena v roce 1995 a v současném sortimentu působí na českém trhu již 20 let. Od počátku sídlí v Kladně, v areálu bývalé huti Poldi – Koněv.  A další firemní pobočku máme v Pardubicích.

Díky dlouholeté tradici a zázemí můžeme nabídnout našim klientům prvotřídní služby a profesionální přístup. Naši zaměstnanci jsou plně vyškoleni a jsou odborníky ve svém oboru. Proto v případě potřeby mohou poskytnout kvalitní ověřené informace.

Naším cílem jsou v prvé řadě spokojení zákazníci, a proto spolupracujeme s předními výrobci a nabízíme zboží jen té nejvyšší kvality.

Společnost A.P. & P. s.r.o. zavedla a používá systém managementu jakosti v oboru "Velkoobchod / maloobchod v oblasti olejů, maziv, OOPP a dalšího průmyslového zboží" dle normy EN ISO 9001-2008, registrační číslo certifikátu : TCB 14/08/19328.

Dále A.P. & P. s.r.o. zavedla a používá systém enviromentálního managementu v oboru "Velkoobchod / maloobchod v oblasti olejů, maziv, OOPP a dalšího průmyslového zboží" dle normy EN ISO 14001:2004, registrační číslo certifikátu : TCB 14/08/114147.

Obchodní nabídky prezentujeme osobně a na základě jednání s Vámi jsme schopni nabídnout odpovídající vzájemně výhodné obchodní podmínky. Kromě jiných služeb nabízíme bezplatné poradenství a technickou pomoc v oblasti aplikace maziv.

Info! Nákupem zboží a služeb od naší společnosti můžete ušetřit nemalou část svých finančních prostředků a podpoříte tak zaměstnávání osob s těžkým tělesným postižením a jejich začlenění do běžného života.

pen iso 9001 0pen iso 14001 0ekokom velky

Od společnosti Databox s.r.o. jsme obdrželi certifikát "Spolehlivá firma 2015".

spolehliva firma 2015 250

Máte-li jakýkoli dotaz. Kontaktujte nás.
Vaše jméno a příjmení:*
Políčko Vaše jméno a příjmení nesmí zůstat prázdné!
Telefon/Mobil:*
Políčko Telefon/Mobil nesmí zůstat prázdné!
Vyberte pobočku:*
Neplatný Vstup
Text dotazu:*
Políčko Text dotazu: nesmí zůstat prázdné!
Antispam - opiště čísla v obrázku*
Antispam - opiště čísla v obrázku
Obrázek nebyl správně opsán!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.